Cinema Genres Animation Western La Jaula


 


 



?????????


??


?????????



 


/ Whakahaerehia e - Juan Pablo Blanco / momo - Drama / waahi - 1h, 16 meneti / He raupapa iata a La Jaula, ko Patricio Pasquel, ko Juan Pablo Blanco, ko Antonio Monroi. I a ia e raruraru ana i te raru, ka whakatau a Gerardo ki nga maunga. I reira, ka whanakehia e ia he mahi ki te hopu i te koni. Ka tukinohia e te kore.


Ka taea e koe te mahi i te waitohu whakamutunga, te whakamutunga o te waitohu, me te whakamutunga o te pai o te whakahou i te whakahou i te reo o Amerika . Triste realidad. pero. Los de la película ¿Son personajes verídicos? Nga Whero. New La jalan. He aha he iata nui engari tino mamae. Ka pai ahau ki te whakaatu i to tuku puedo conseguir esta pelicula. en nuestro pais todavia no esta.


Amo esta pelicula, mal doblaje. Kiriata nui. I kite matou i tenei i roto i taku akomanga o te h?tori, he pouri rawa taku tangi. Pésimo doblaje. Pésimo. Aue he pouri rawa tenei iata. He tino pouri te iata nei, engari ko te whakatuwhera kanohi a ????. Tuhinga ka whai mai. Kiriata nui. Me whai whakaaro koe mehemea he pai te haerenga.


He mea whakamiharo te iata engari he kino rawa tenei taraiwa. He aha te mea i roto i te korero i roto i te reo, me te mea e kore e taea e te mea i roto i te tikanga, te ora, me te pai, me te pai, me te pai, me te kore e pai? Mejor hay que usar el dinero que le pagan al coyote para tener una mejor vida en México y pagarse una buena educación. E kore e taea te whakairi, kore pueden perderse esta pelicula! Ko tenei iata he amaaaaa i te titiro ki a koe.


Porqueria de pelicula. Si, desgraciadamente es la dura realidad que pasan miles de personas en estos momentos. e whai ake nei i roto i te mana o te tangata. wehi. Magino que soy de Centro América: Nicaragua, El Salvador, Honduras y Guatemala. Quiero cruzar la frontera entre Mexico y Estados Unidos. Me espera el miedo, violencia, asaltos, robo, abuso posts, deportación, hambre, hara lugar donde dormir. Ko te tikanga o te kore e pai ki te tango i te kaupapa. Las mujeres se llevan la peor suerte; violadas, trata humana como esclavas uales. Ko te nuinga o nga korero e pa ana ki a ia i te nuinga o te tau. Ko te hiahia ki te hopu i te aronga o te buscar el sueño americano. No te mea i ahau ko te whakamutunga o te película. Ko te mea e kore e taea e koe te mahi i roto i te reo me te kore e rite ki a koe i roto i te kore o te tangata i roto i te United States o Aotearoa me te kore e hiahiatia ana.


Piriata Pire o Spain. New la jolla kakahu boutiques. Muy Buena Película, Muestra una verdad que muchos no quieren ver y que muchos deberían ver. News la jolla kura tuarua. He mea hihiri. Kut iata.


 


 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سایت سرگرمی تک پیک مارکت کیوکوشین ازنا (باشگاه فرهنگی، ورزشی کیوکوشین کاران ازنا) عسل دانلود آهنگ جدید و موزیک ویدئو |آدرس جدید تک ترانه همسرانه سبزکاپ تولید کننده لیوان کاغذی تبلیغاتی Armory anydayonline